100 доларовій ICS планшет Ainol Novo 7 можна Попередньо Замовити За 120


Пам'ятаєте, на качану місяця з'являлася новина про найдешевше в мире Ice Cream Sandwich планшеті з Китаю,  AinolNovo 7, ціна Якого складає Всього 99 долларов? Правда вона булу вказано без урахування вартості доставки в Наші краї, яка винна становитися пріблізно половину вартості планшета.


PandaWill и Merimobiles, и его ціна становіть ... 120 $ з урахуванням 80-доларової знижки від его «роздрібної» Ціни, альо потім на внутрішню з безкоштовна доставкою.


 Правда, не Варто відразу спокушатіся НИЗЬКИХ ціною и новою версією операційної системи Android - планшет явно не відносіться до прістроїв «ВИЩОГО класу». Ainol Novo (Novo7, Knight, Paladin - Всі це, схоже, назви одного й того ж планшета) має 7-дюймовий сенсорний екран з роздільною здатністю Всього 800 х 480 пікселів, JZ4770 Xburst MIPS процесор з частотою 1 ГГц, графичес процесор Vivante GC860, что дозволяє відтворюваті HD відео формату 1080p, 512 МБ оператівної пам'яті и 8 ГБ вбудованої флеш пам'яті. Крім того, планшет обладнання слотом для карт пам'яті Micro SD и портами Mini USB и HDMI.

{LikeAndRead}

За Заявивши продавців, планшет підтрімує Flash 10.1 и поставляється з Попередньо встановленим Android Market.

Слабенькі характеристики, як для современного ICS планшета. Особливо засмучує НИЗЬКИХ Дозвіл екранах планшета в 800 х 480 пікселів, Яке за нінішнімі міркамі замало даже для 5-дюймових прістроїв и Якого явно недостатньо, для того, щоб на ньом комфортно відображався «Планшетний» вариант інтерфейсу операційної системи Android 4.0.

Тому я б НЕ радів вам поспішаті з покупкою цього планшета. Краще дочекатіся дерло відгуків про нього. І Щось мені підказує, что в найбліжчі Місяці з'являться подібні планшет, альо з Дещо краща характеристиками и зіставною з Ainol Novo ціною.

{LikeAndRead}

А поки, я Вважаю, что среди недорогих планшетів з найкращими співвідношенням ціна / Якість найближче годиною лідіруваті буде 200 - доларовій Honeycomb планшет відомого виробника Archos Internet Tablet 70b, Який БУВ анонсованій нещодавно и Який можна буде надалі Оновити до Android 4 с помощью або офіційної чг кастомної ICS прошивки.

{/LikeAndRead}