10 - дюймовий планшет Lenovo з процесором Nvidia Tegra 3 появится до нового року


Всі Нові ї Нові чотіріядерні планшет з'являються на горізонті. Слідом за Asus, планшет Transformer Prime Якої через кілька тіжнів появится у продаж, и Acer, яка випустить два чотіріядерніх планшета, в гонку вступає ще один відомій комп'ютерний гігант - компанія Lenovo.


10 - дюймовий планшет Lenovo з процесором Nvidia Tegra 3 з'явиться до нового року10 - дюймовий планшет Lenovo з процесором Nvidia Tegra 3 з'явиться до нового року10 - дюймовий планшет Lenovo з процесором Nvidia Tegra 3 з'явиться до нового року10 - дюймовий планшет Lenovo з процесором Nvidia Tegra 3 з'явиться до нового року

Планшет, Судячи з фотографій Виконання у МЕТАЛЕВИЙ корпусі, з плоскою задньою Панеллою, на якому є, что стала Вже традіційною для ціх прістроїв камера невідомого поки дозволено.


Розміри его такоже Невідомі, альо вновь ж, ЯКЩО судити по фотографіях, чотірьохядерна таблетка Lenovo буде тонше, чем попередні планшет компании IdeaPadK1 іліLePad.

{LikeAndRead}

Такоже невідомо назва нового планшета, а такоже его ціна. Залішається позбав дочекатіся Офіційного представлення цього цікавого пристрою.

{/LikeAndRead}