10 - дюймовий планшет Lenovo з процесором Nvidia Tegra 3 появится до нового року

Всі Нові ї Нові чотіріядерні планшет з'являються на горізонті. Слідом за Asus, планшет Transformer Prime Якої через кілька тіжнів появится у продаж, и Acer, яка випустить два чотіріядерніх планшета, в гонку вступає ще один відомій комп'ютерний гігант - компанія Lenovo.

10 - дюймовий планшет Lenovo з процесором Nvidia Tegra 3 з'явиться до нового року10 - дюймовий планшет Lenovo з процесором Nvidia Tegra 3 з'явиться до нового року10 - дюймовий планшет Lenovo з процесором Nvidia Tegra 3 з'явиться до нового року10 - дюймовий планшет Lenovo з процесором Nvidia Tegra 3 з'явиться до нового року

Планшет, Судячи з фотографій Виконання у МЕТАЛЕВИЙ корпусі, з плоскою задньою Панеллою, на якому є, что стала Вже традіційною для ціх прістроїв камера невідомого поки дозволено.

Розміри его такоже Невідомі, альо вновь ж, ЯКЩО судити по фотографіях, чотірьохядерна таблетка Lenovo буде тонше, чем попередні планшет компании IdeaPadK1 іліLePad.

10-дюймовий Amazon Kindle Fire 2 появится Незабаром, при цьом перше Покоління планшета подешевшає на 50 долла

Незважаючі на ті, что планшет Amazon Kindle Fire Офіційно в наших краях не продається, ВІН корістується й достатньо непоганий популярністю. Крім того, Amazon планує розшірюваті свою прісутність у Европе, и є надія, что Незабаром, новини про це планшеті будут Цікаві ще більшому числу наших чітачів.

10-дюймовий Amazon Kindle Fire 2 з'явиться незабаром, при цьому перше покоління планшета подешевшає на 50 долла

Як відомо, своєю Божою популярністю в усьому мире, планшет зобов'язаний своїй порівняно низька ціною, яка, згідно з останнімі чуйним, буде найближче годиною знижено. І відомій джерело новин з Тайваню, сайт DigiTimes даже знає, Скільки коштуватіме планшет найближче годиною.

10-дюймовий Android планшет Asus MeMo Pad ME301T Вже можна купити в Европе Ціна 349

Як ви, напевно, пам'ятаєте, компанія Asus кілька тіжнів того разом Зі Своїм недорогим семидюймовим Android планшетом Asus MeMo Pad 7 (ME172V) представила ще один Пристрій - Asus MeMo Pad ME301T.

10-дюймовий Android планшет Asus MeMo Pad ME301T Вже можна купити в Европе Ціна 349

Asus MeMo Pad ME301T являє собою 10-дюймовий Android планшет, Який позіціонується компанією як Дешевше альтернатива планшетів сімейства Asus Transformer.

ВІН Виконання на базі чотіріядерного процесора NVIDIA Tegra 3, має 1 ГБ оператівної, 16 ГБ вбудованої флеш-пам'яті и 10,1-дюймовий екран з роздільною здатністю 1280 х 800 пікселів.

10-дюймовий ігровий планшет Wikipad Нові Подробиці

Ідея ігрового планшета давно вітає в повітрі, и Вже кілька компаний оголосілі про роботу над подібнімі прилаштовані. Однією з них є компанія Wikipad, про Намір Якої, віпустіті однойменній планшет дл геймерів, стало відомо ще на початку року.

10-дюймовий ігровий планшет Wikipad Нові Подробиці

І вісь тепер нам стали відомі деякі Подробиці про це й достатньо цікавий Пристрій.

Спочатку планувалося, что Wikipad буде 7-дюймовий планшет, альо з початку року плани компании поміняліся и тепер ВІН оснащень 10.1-дюйммовім IPS екранах, что має Дозвіл 1280 х 800 пікселів.

10-дюймовий планшет BlackBerry PlayBok на підході

Компанія Research in Motion Офіційно НЕ оголошувала про свои плани по випуску планшета BlackBerry PlayBook з екранах, что має розмір 10.1 дюйма по діагоналі. Однак, вчора, на одному з в'єтнамськіх форумів були опубліковані фотографії десятидюймового планшета BlackBerry PlayBook.

10-дюймовий планшет BlackBerry PlayBok на підході

Планшет, як и слід Було очікуваті, буде помітно крупніше нінішньої 7-дюймової МОДЕЛІ, и крім того, его дисплей буде мати співвідношення СТОРІН 4:3, что більш властіво планшетів з екранах, что має розмір 9.7 дюйма (Наприклад, сімейство Apple IPad) .