Як купити планшет за кордоном Система платежів PayPal


Купуємо планшет за кордоном.


Напевно кожен з нас замислювався, де подешевше купити планшетник. У відношенні електронних гаджетів склалося так, що набагато дешевше їх можна купити в закордонних інтернет магазинах або аукціонах. Дивлячись на ціни, що відрізняються часом у рази в порівнянні з вітчизняними продавцями важко встояти від спокуси купити вподобаний нам товар у закордонного постачальника. І тут виникає дуже важливе питання, яке багатьох з нас утримує від покупки - як заплативши за товар отримати його, і не бути обдуреним іноземним шахраєм. Адже післяплатою зарубіжні інтернет магазини товари до нас не висилають. І тут приходить на допомогу система електронних платежів PayPal.


{LikeAndRead}

Чому саме PayPal, запитаєте ви. Адже на ринку послуг перекладу грошей за допомогою мережі інтерні є багато інших платіжних систем - вітчизняна Yandex.Деньги, або хоча-б відома Webmoney. Можна, врешті - решт, маючи кредитну картку, розплатитися з продавцем безпосередньо, перерахувавши гроші прямо з неї. Так, можна. Але жоден з альтернативних варіантів не володіє такою універсальністю, простотою, і безпекою як система електронних платежів PayPal.

Система PayPal виникла ще 1998 році в Сполучених Штатах Америки, і незабаром була куплена світовим монстром онлайн торгівлі - аукціоном Ebay. І з того часу ця система стала офіційною системою при здійсненні платежів на аукціоні. В даний час більшість світових аукціонів і багато інтернет магазини приймають платежі за допомогою PayPal. Число користувачів системи-сотні мільйонів чоловік. Чим же вона так приваблива?

{LikeAndRead}

Насамперед - своєю безпекою. PayPal докладає величезних зусиль, щоб убезпечити своїх клієнтів від шахрайства при здійсненні розрахунків між покупцем і продавцем через інтернет. Перш за все - ніхто крім PayPal не знає номера Вашої кредитної карти. По-друге, перед тим, як дозволити своєму клієнтові приймати грошові кошти, PayPal може зажадати від нього документального підтвердження його місця розташування за вказаною адресою, відповідності його даних паспорту, та інших відомостей, які можуть убезпечити покупців від шахрайства.

Ще одна перевага системи - зручність здійснення платежів. Для здійснення платежу вам немає необхідності знати платіжні реквізити, адреса, та інші відомості про продавця, єдиним універсальним ідентифікатором клієнта PayPal є його електронну адресу. До речі, тому звертаю вашу увагу, що потрібно серйозно поставитися до питання про вибір поштової скриньки при реєстрації в PayPal, адже поштову скриньку на багатьох безкоштовних майданчиках може бути легко зламаний зловмисниками. По - друге, вам не потрібно замислюватися про конвертацію грошових коштів - якщо ваш банк не підтримує конвертацію валют при проведенні платежів з кредитної картки, PayPal справить конвертацію сам. Безсумнівним плюсом у плані зручності є наявність у PayPal російськомовного інтерфейсу. Та й сам інтерфейс досить простий і зрозумілий навіть недосвідченому користувачу.

{LikeAndRead}

PayPal одна з небагатьох систем платежів, яка на відміну, від наприклад, Webmoney, оперує не віртуальними, а реальними грошима. Для здійснення платежів PayPal прив'язує до свого рахунку реальний банківський рахунок або банківську карту, і всі операції проводяться з них безпосередньо.

І саме головне достоїнство системи PayPal - гарантія повернення коштів покупцю, якщо він не отримає оплачений ним товар. У цьому випадку покупець відкриває в системі так званий «диспут», в якому повідомляє про факт шахрайства, і якщо факт обману підтвердиться, PayPal спише з рахунку продавця гроші і поверне їх обдуреному покупцеві. А якщо у шахрая немає грошей на рахунку? - Запитаєте ви. Навіть у цьому випадку покупець не постраждає - PayPal поверне йому гроші з власних коштів!

{LikeAndRead}

Важливим також є і те, що реєстрація та платежі за товар у системі PayPal абсолютно безкоштовні для покупця. Єдине - якщо конвертація валют здійснюватиметься самої PayPal, то буде нарахована комісія за конвертацію. Сума комісії може виявитися вище, ніж комісія вашого банку, тому спосіб конвертації - вашим банком, або за допомогою PayPal, можна вибрати при здійсненні платежу. Оплату за переклад PayPal стягує з одержувача грошових коштів, і сума цієї оплати залежить від типу аккаунта, який відкрив одержувач, в межах однієї, або різних країн перераховуються кошти, та інших факторів.

Отже, з системою платежів ми визначилися, і якщо у вас ще немає банківської карти, вам буде необхідно її отримати. Для цього ви йдете в банк, і повідомляєте, що хотіли б мати кредитну або дебетову картку з можливістю оплати в інтернеті, в більшості банків картку вам видадуть або відразу, або протягом декількох днів, залежно від типу карти. Якщо ж карта у вас вже є, можна починати реєстрацію в PayPal.

{LikeAndRead}

Процедура реєстрації описана в статті Як купити планшет за кордоном. Реєструємося в PayPal

{/LikeAndRead}