Як купити планшет за кордоном Реєструємося в PayPal


Реєстрація в PayPal


Насамперед, ще раз звертаю вашу увагу, що електронну пошту, адресу якої є ідентифікатором клієнта PayPal, в цілях безпеки бажано мати не в безкоштовному сервісі електронної пошти. У крайньому випадку, підійдуть такі служби, як Yahoo або Google.


Для реєстрації йдемо за адресою www.paypal.com , і натискаємо на посилання «зареєструйтесь» у формі введення імені та пароля. У вікні, вам буде запропоновано вибрати вашу країну або регіон, свою мову і тип відкривається рахунку.

Тип рахунку «Особистий» призначений для користувачів системи, які в основному відправляють гроші за покупки або послуги.

{LikeAndRead}

Тип рахунку «Premier» - для осіб, які як купують, так і продають товари або послуги в інтернеті

Рахунок «Business» призначений для фірм і компаній, що займаються інтернет торгівлею.

Для країн СНД PayPal дозволяє тільки перераховувати кошти з банківських карт. Отримання коштів жителям Росії, України, Казахстану та інших країн СНД за допомогою PayPal заблоковано, тому, якщо ви проживаєте в одній з країн СНД, вибираєте регіон, мова та тип рахунку «Особистий».

У вікні, вам буде запропоновано вказати адресу електронної пошти, ваш пароль, ваші особисті дані, адресу, і дані платіжної карти.

Звертаю увагу, що ім'я, прізвище та адресу бажано вводити транслітом, щоб відправник, у якого при роздруківці адреси для посилки не підтримується кирилиця, що не надрукував вашу адресу подібним чином:

{LikeAndRead}

?????? ???? ?????????, ??. ??????? ?.25?? .44???????? ????????? ???.,?????? 343567

Тому, посилка з адресою виду: Ivanov Sergey Petrovich ul. Petrovskogo dom 25/44 Syrninsk 234432 Russia, дійде до вас напевно.

Номер телефону потрібно вказувати в міжнародному форматі: код країни +7 для Росії, +38 для України, код області або код оператора, і сам телефонний номер. Якщо система не приймає номер, спробуйте написати його з пробілами, приблизно ось так: +7 496 ХХХХХХХ

Далі, вводимо номер кредитної карти. Якщо на карті немає грошей, цей пункт можна пропустити, прибравши галочку в полі прив'язки карти. При прив'язці карти до вашого рахунку PayPal знімає з неї один долар США, який, надалі, після успішної прив'язки поверне вам на карту.

{LikeAndRead}

Номер картки слід вводити без пробілів - всі цифри номера поспіль.

Обираєте дату закінчення терміну дії картки, яка вказана на вашій картці.

І останній етап - Код CSC, (у нас частіше його називають - код CVV2), це тризначний номер, вказаний на зворотному боці картки.

Як купити планшет за кордоном Реєструємося в PayPal

Деякі банки цей код на карті не вказують, тому вам доведеться зателефонувати у ваш банк, щоб дізнатися CVV2 код.

Цей код потрібен системі PayPal тільки на етапі прив'язки карти до вашого PayPal рахунку і її верифікації. При проведенні платежів ідентифікація картки відбувається за номером картки і терміну її дії, тому щоб мати можливість робити платежі, для карт деяких банків потрібно буде відключати перевірку CVV2 коду. Для цього, перед оплатою, ви дзвоните в банк, і просите оператора тимчасово відключився перевірку CVV2 коду. Карти Visa всі випускаються з можливістю відключення перевірки коду CVV2. Карта Master Card може мати не відключається код, і якщо у вас така карта, потрібно буде звернутися в банк, щоб вам випустили карту Visa. Її банк може прив'язати до того ж банківського рахунку, на який відкрита Master Card.

{LikeAndRead}

Після натискання кнопки «Згоден і відкриваю рахунок», PayPal для перевірки вашої адреси електронної пошти, відправляє вам лист з темою "Активуйте свій рахунок PayPal!" на вашу поштову скриньку.

Для закінчення процедури реєстрації, вам необхідно буде відкрити лист, отриманий від PayPal, і перейти по посиланню «Click here to activate your account» ("Натисніть тут для активації вашого рахунку"), зазначеної в листі.

Якщо в лист не містить посилання, вам потрібно буде ввести 20-значний код, який буде вказано в листі. Для цього у вікні, яке у вас відкрилося після натискання на кнопку «Згоден і відкриваю рахунок», вам потрібно буде перейти за посиланням «Click here if a link does not appear in the email» ("Натисніть це посилання, якщо ця кнопка в тілі електронного листа відсутнє "), і ввести код.

{LikeAndRead}

Процедура реєстрації закінчена. Щоб увійти в систему, введіть вказаний при реєстрації пароль.

Що слід зробити в першу чергу після реєстрації читайте тут:

Обговорення системи PayPal на форумі

{/LikeAndRead}