Як купити планшет за кордоном Реєструємося в PayPal Остаточний етап


Paypal. Верифікація аккаунта.


Перше, що нам бажано зробити відразу ж після реєстрації, це - верифікувати ваш аккаунт. Навіщо це потрібно? Справа в тому, що PayPal встановлює жорсткий ліміт на платежі з рахунку, до якого прив'язаний не верифікована платіжна карта, і може виявитися, що ви просто не зможете оплатити обраний товар, а також деякі продавці просто відмовляються приймати гроші з рахунку, який неверифікованим в системі PayPal.


Для верифікації необхідно, щоб на карті було як мінімум 2 $, тому, що PayPal зніме з карти 1.95 $ в процесі верифікації, які протягом одного - двох днів поверне вам на карту.

{LikeAndRead}

Отже, після входу в систему, ми бачимо, що статус рахунку відображається як «Неперевірений» (Unverified). Натискаємо на цей напис.

У вікні, відобразиться номер вашої картки і ваш платіжний адресу. Щоб підтвердити карту, натискаємо кнопку «Підтвердити і продовжити» (Save and continue). У разі, якщо після натискання на кнопку, з'явиться повідомлення про помилку, нам буде потрібно відключити CVV2 код, для чого дзвонимо в службу підтримки банку. Після відключення CVV2 коду повторюємо спробу.

Якщо у вас активована послуга інтернет банкінгу або отримання виписок онлайн, відкриваєте історію операцій, і шукаєте рядок про списання 1.95 $ з кодом підтвердження. Код підтвердження - 4 цифри в рядку види: 1234PAYPAL - * EXPUSE, або виду: PP * 1234CODE. Рядок може мати й інший вигляд, головне - знайти послідовність з чотирьох йдуть підряд цифр, це і буде наш код.

{LikeAndRead}

Якщо у вас немає доступу до операцій через інтернет, вам потрібно буде через два - три дні, отримати в банку виписку операцій по карті, і вже в ній знайти код. Деякі банки надають інформацію про операції по телефону, в цьому випадку можна подзвонити в банк і попросити продиктувати всі деталі операції в подробиці.

Отже, код отриманий. Наступний наш крок підтвердження рахунку. Для цього заходимо в акаунт PayPal, і натискаємо на посилання «Підтвердити мою дебетову або кредитну карту» (Сonfirm my debet or credit card), і вводимо код у вікні. Після успішної перевірки статус вашого рахунку відобразиться як «перевірений» (Verified). Всі, реєстрацію ми закінчили, можна приступати до покупок.

{LikeAndRead}

Обговорення системи PayPal на форумі

{/LikeAndRead}