Вибираємо планшет або знайомство з характеристиками цього пристрою для початківців

Більшість з наших читачів чудово орієнтуються в технічних характеристиках планшетів і знають що таке SoC, ОЗУ, NFC і інші, незрозумілі для далекого від техніки користувача, терміни.

Вибираємо планшет або знайомство з характеристиками цього пристрою для початківців

І якщо ви до цих пір насилу розумієте, що така кількість ядер процесора, навіщо планшету потрібна додаткова картка пам'яті або з соромом усвідомлюєте, що, не розумієте про що йде мова, коли подруга задає питання - А який, у твого розмір оперативки? - То сьогоднішній матеріал я присвячую вам, новачкам у цьому цікавому світі сучасних мобільних пристроїв.

Як купити планшет за кордоном Реєструємося в PayPal

Реєстрація в PayPal

Насамперед, ще раз звертаю вашу увагу, що електронну пошту, адресу якої є ідентифікатором клієнта PayPal, в цілях безпеки бажано мати не в безкоштовному сервісі електронної пошти. У крайньому випадку, підійдуть такі служби, як Yahoo або Google.

Для реєстрації йдемо за адресою www.paypal.com , і натискаємо на посилання «зареєструйтесь» у формі введення імені та пароля. У вікні, вам буде запропоновано вибрати вашу країну або регіон, свою мову і тип відкривається рахунку.

Тип рахунку «Особистий» призначений для користувачів системи, які в основному відправляють гроші за покупки або послуги.

Як купити планшет за кордоном Реєструємося в PayPal Остаточний етап

Paypal. Верифікація аккаунта.

Перше, що нам бажано зробити відразу ж після реєстрації, це - верифікувати ваш аккаунт. Навіщо це потрібно? Справа в тому, що PayPal встановлює жорсткий ліміт на платежі з рахунку, до якого прив'язаний не верифікована платіжна карта, і може виявитися, що ви просто не зможете оплатити обраний товар, а також деякі продавці просто відмовляються приймати гроші з рахунку, який неверифікованим в системі PayPal.

Для верифікації необхідно, щоб на карті було як мінімум 2 $, тому, що PayPal зніме з карти 1.95 $ в процесі верифікації, які протягом одного - двох днів поверне вам на карту.

Як купити планшет за кордоном Система платежів PayPal

Купуємо планшет за кордоном.

Напевно кожен з нас замислювався, де подешевше купити планшетник. У відношенні електронних гаджетів склалося так, що набагато дешевше їх можна купити в закордонних інтернет магазинах або аукціонах. Дивлячись на ціни, що відрізняються часом у рази в порівнянні з вітчизняними продавцями важко встояти від спокуси купити вподобаний нам товар у закордонного постачальника. І тут виникає дуже важливе питання, яке багатьох з нас утримує від покупки - як заплативши за товар отримати його, і не бути обдуреним іноземним шахраєм. Адже післяплатою зарубіжні інтернет магазини товари до нас не висилають. І тут приходить на допомогу система електронних платежів PayPal.